GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Uppläggningsfat 17355230

nr 1735 5230

Uppläggningsfat

24 delar, Rörstrand Japan, terriner fat div. Längd: 14-61 cm, höjd: 2-27 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 oktober 2025
kl 20:10:13