GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Uppläggningsfat 17355230
nr 1735 5230
Uppläggningsfat
24 delar, Rörstrand Japan, terriner fat div. Längd: 14-61 cm, höjd: 2-27 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 20:10:13
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr